Paralyzér Securaptor Demon 6 milionů voltů elektrický obušek

Kód zboží: SCR-DEMON-01
NOVINKA AKCE -20 %
  • Cena vč. DPH:2 790 Kč
  • Cena bez DPH:2 306 Kč
  • Původní cena:3 490 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:doživotní*
Množství:

Paralyzér Securaptor Demon 6 milionů voltů elektrický obušek


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Demon je náš nejsilnější elektrický obušek klasické konstrukce. Jeho mírně kónické, pogumované tělo zdařile kombinuje brutalitu s elegancí, takže Demon od prvního okamžiku dává protivníkovi jednoznačně vědět, s kým má tu čest.

Paralyzér má krásný zvukový projev. Silný a jasný výboj o síle šesti milionů voltů je doprovázený hlasitým, sebevědomým, sytým zvukem, o jehož zastrašujícím účinku není třeba ani na chvíli pochybovat. Pokud se agresor přesto nezalekne, stačí přiložit přístroj na jeho tělo a ještě jednou stisknout spoušť. Celá přední část obušku je po stranách opatřena souvislými kovovými pásky (tzv. hot stripes), které jsou při výboji také pod proudem a znemožňují vytržení paralyzéru z ruky. V zadní části je navíc upevněno poutko pro navléknutí na zápěstí. K bezpečnému a pevnému uchopení přispívá také protiskluzová rukojeť s pogumovaným povrchem.

Špice obušku je osazená přídavnou LED svítilnou, která je řešená tak, aby bez úhony přestála případné nárazy. Tato svítilna má dvojí využití - slouží k oslnění protivníka, ale lze ji kdykoliv použít i jako běžnou baterku.

Securaptor Demon je vybavený dvojím jištěním proti nechtěnému výboji při přenášení nebo skladování. Hlavní bezpečnostní pojistka (přepínač ON/OFF), která se nachází vzadu na rukojeti, deaktivuje baterii a vypíná celý přístroj. I když je ale v poloze ON a baterie je připojena, nelze spoušť paralyzéru použít, pokud není horní přepínač funkcí správně nastavený.

Tento elektrický obušek je vybavený dobíjecí baterií. Součástí balení je nylonové pouzdro s možností navlečení na opasek.

Jedná se o identický přístroj, jako elektrický obušek Streetwise Peacemaker. Oba paralyzéry mají stejný tvar, rozměry i technické parametry.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Demon byla sopka Demon (ostrov Iturup, Kurily, Rusko).

 

Parametry

Parametry

Délka: 36 cm
Průměr: 3 cm (rukojeť), 4 cm (přední část)
Napětí: 6 000 000 V
Materiál: Plast
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Nylonové pouzdro s poutkem na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze