Paralyzér Securaptor Chingo 2.5 milionu voltů

Kód zboží: SCR-CHINGO-01
  • Cena vč. DPH:1 090 Kč
  • Cena bez DPH:901 Kč
  • Původní cena:1 499 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Chingo 2.5 milionu voltů


SCR Securaptor Chingo je mini paralyzér s příjemně malými rozměry, ale impozantní silou. Jeho ergonomicky zaoblené tělo z pogumovaného plastu bylo navrženo tak, aby uživateli co nejvíce usnadnilo manévrování s přístrojem a následný zásah protivníka. Velkou výhodou tohoto modelu je délka pouhých 12,5 centimetrů a velmi nízká hmotnost, která umožňuje bezproblémové přenášení v kapse nebo v kabelce. Přibalené pouzdro se dá použít jako obal proti poškození, nebo navléct na opasek, aby byl paralyzér neustále po ruce.

Securaptor Chingo je multifunkční paralyzér. V jeho přední části je umístěna LED svítilna, jejíž ostré světlo dokáže oslnit a dezorientovat útočníka, ale poslouží také jako běžná baterka.

Napájení paralyzéru a svítilny je zajištěno vestavěnou dobíjecí baterií. Nabíjecí kabel je přibalen.

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Chingo byl stratovulkán Chingo (Guatemala).

 

Parametry

Parametry

Délka: 12,5 cm
Šířka: 4 cm (nejširší část)
Tloušťka: 2 cm
Hmotnost: 140 g
Materiál: Plast
Napětí: 2 500 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Pouzdro s poutkem na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze