Paralyzér Securaptor Brava 3.5 milionů voltů paralyzující baterka

Kód zboží: SCR-BRAVA-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 190 Kč
  • Cena bez DPH:983 Kč
  • Původní cena:1 899 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Securaptor Brava 3.5 milionů voltů paralyzující baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Brava ve tvaru baterky (svítilny). Odolné, lehké tělo z hliníkové slitiny se tvarem neliší od běžné outdoorové svítilny. V přední části jsou však umístěné elektrody, které umožňují překvapit případného útočníka silným elektrickým výbojem o síle 3,5 milionů voltů. Přístroj je pochopitelně použitelný také jako plnohodnotná baterka s velmi dobrou svítivostí. Paralyzér je vybavený bezpečnostní pojistkou bránící nechtěnému výboji při přenášení nebo svícení. Pro upevnění na opasek slouží přiložené nylonové pouzdro. Napájení zajišťuje zabudovaný dobíjecí akumulátor.

Se svou délkou 18,5 cm se Securaptor Brava řadí k paralyzujícím baterkám střední velikosti. I přes poměrně kompaktní rozměry poskytuje paralyzér odstup od protivníka, takže je vhodný mimo jiné proti zvířatům, speciálně proti psům. Lze jej také použít jako improvizovaný obušek nebo glassbreaker (nástroj pro bezpečné rozbití skla, např. u havarovaného automobilu).

Zajímavost: Značka Securaptor označuje své paralyzéry jmény světových sopek. Inspirací pro model Securaptor Brava byla sopka Brava (ostrov Brava, Kapverdy).

 

Parametry

Parametry

Délka: 18,5 cm
Průměr: 4,3 cm (hlavice), 3 cm (rukojeť)
Hmotnost: 220 g
Napětí: 3 500 000 V
Materiál: Hliník
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Ano (nylon)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze