Paralyzér Guard Dog Titan 7.5 milionu voltů

Kód zboží: 512351
  • Cena vč. DPH:7 149 Kč
  • Cena bez DPH:5 908 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Guard Dog Titan 7.5 milionu voltů


Elektrický paralyzér Guard Dog Titan je multifunkční obranný prostředek představující unikátní kombinaci pevného kovového obušku, výkonné taktické svítilny a extrémně silného paralyzéru. Toto technické řešení je chráněno US patentem.

Bezmála půlmetrové tělo (18,5") je vyrobeno z leteckého hliníku typu III a odolá i velmi silným nárazům. Na rozdíl od běžných elektrických obušků z plastu je tedy Guard Dog Titan také plnohodnotnou údernou zbraní. Perfektní uchopení zajišťuje pevná rukojeť s gumovým povrchem.

Paralyzér s obrovským výkonem 7.500.000 V má skryté elektrody, takže nehrozí jejich mechanické poškození při případném úderu. Tohoto prvku lze využít také k překvapení protivníka, který při běžném pohledu vůbec netuší, že přístroj disponuje také paralyzující funkcí. Spoušť paralyzéru je zabudována na konci rukojeti a má podobu kulatého tlačítka, které díky velikosti a zelenému podsvícení není ani ve vypjatých situacích nutné dlouho hledat.

Silná svítilna krytá odolným sklem má svítivost 260 lumenů. K dispozici jsou 3 pracovní režimy: plný výkon (260 lm), nízký výkon (90 lm) a SOS blikání (260 lm). Slouží k dokonalému oslnění a oslepení protivníka, ale také jako obyčejná baterka. Svítilna se aktivuje červeným tlačítkem umístěným přibližně ve středu přístroje.

Paralyzér Guard Dog Titan je vybaven kvalitní dobíjecí baterií. Součástí balení je klasická síťová nabíječka i nabíječka do auta.

(UPOZORNĚNÍ: Na přiložených ilustračních fotografiích může být produkt vyobrazen s americkou zástrčkovou vidlicí. Všechny paralyzéry prodávané v našem e-shopu jsou ale samozřejmě dodávány s příslušenstvím, které je plně kompatibilní s českou elektrickou sítí.)
 

Parametry

Parametry

Délka: 47 cm
Hmotnost: 1360 g
Materiál: Hliníková slitina typ III
Napětí paralyzéru: 7 500 000 V
Svítilna: 260 lm (životnost žárovky cca 100.000 hodin)
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíječka a autonabíječka součástí balení)
Klip na opasek: Ano


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze