Paralyzér Guard Dog iStun 3.8 milionu voltů paralyzující mobil

Kód zboží: 141231
  • Cena vč. DPH:3 299 Kč
  • Cena bez DPH:2 726 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Guard Dog iStun 3.8 milionu voltů paralyzující mobil


Elektrický paralyzér iStun od firmy Guard Dog s vizáží mobilního telefonu Apple iPhone. Jedná se o vůbec první "telefonní" paralyzér na českém trhu napodobující moderní dotykový telefon. Tvar přístroje je chráněn US patentem. Guard Dog iStun je velmi diskrétní obranný prostředek, který nevzbudí pozornost útočníka a umožní svému uživateli plně využít momentu překvapení.

Paralyzér je jen maketou mobilního telefonu (displej není funkční). Přístroj je opatřen dvěma elektrodami na horní straně, vysoce svítivou LED diodou na straně spodní a dalším LED světlem na předním panelu. Na boční straně je umístěn vypínač s bezpečnostní pojistkou proti nechtěnému spuštění. Napájení paralyzéru obstarává zabudovaná dobíjecí baterie (nabíjecí kabel přiložen).

Součástí balení je elegantní kožené pouzdro na suchý zip.
 

Parametry

Parametry

Rozměry: 11,5 x 7 x 2,5 cm
Napětí: 3 800 000 V
Napájení: Zabudovaná dobíjecí baterie (nabíjecí kabel součástí balení)
Pouzdro: Kvalitní kožené pouzdro s logem Guard Dog


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze