Paralyzér Beast Defense Panther 2.5 milionu voltů

Kód zboží: BD-PANTHER-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:1 090 Kč
  • Cena bez DPH:901 Kč
  • Dostupnost: 3 dny
  • Záruka:2 roky
Množství:

Paralyzér Beast Defense Panther 2.5 milionu voltů


Beast Defense Panther je praktický, kompaktní mini paralyzér o síle 2,5 milionu voltů. Jeho tělo z pogumovaného plastu má ergonomický tvar a skvěle padne do ruky. Délka pouhých 12,5 centimetrů a velmi nízká hmotnost umožňují snadné přenášení v kapse nebo v kabelce. Přibalené pouzdro z eko kůže je možné navléct na opasek, aby byl paralyzér neustále po ruce.

BD Panther je multifunkční paralyzér. V přední části je osazený LED svítilnou, jejíž ostré světlo dokáže oslnit a dezorientovat útočníka, ale poslouží také jako běžná baterka.

Jako jeden z mála levných paralyzérů je Panther vybavený zápěstním poutkem s bezpečnostní pojistkou. Poutko je k zařízení připojeno zasouvacím konektorem (jack 2 mm). Pokud není konektor ve zdířce, nelze nijak aktivovat paralyzující funkci, takže dojde-li k vytržení nebo vypadnutí paralyzéru z ruky, nemůže jej protivník zneužít proti vám, protože spoušť se okamžitě stane neaktivní. Tento způsob jištění je praktický také pro přenášení a skladování přístroje - nebo v případě, že je používána pouze svítilna. Spoušť lze deaktivovat také přepínačem funkcí (indikováno výraznou červenou kontrolkou).

Paralyzér a svítilna jsou napájeny vestavěným dobíjecím akumulátorem. Nabíjecí kabel je přibalen.

 

Parametry

Parametry

Délka: 12,5 cm
Šířka: 4 cm (nejširší část)
Tloušťka: 2 cm
Hmotnost: 140 g
Materiál: Plast
Napětí: 2 500 000 V
Napájení: Zabudovaná baterie (nabíječka součástí balení)
Barva: Černá
Pouzdro: Kožené pouzdro s poutkem na opasek


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze