Odstrašovač psů ZF-851 E

Kód zboží: ZF-851E
  • Cena vč. DPH:799 Kč
  • Cena bez DPH:660 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Odstrašovač psů ZF-851 E


Odstrašovač psů ZF-851 E je jednoduchý prostředek pro obranu před dotěrnými a agresivními psy, ale i jinými zvířaty. Přístroj vydává vysoký signál, který lidské ucho nedokáže zachytit, ale pro psa je velmi nepříjemný. To umožňuje obrátit zvíře na útěk nebo si je udržet v bezpečné vzdálenosti.

Jedná se o multifunkční zařízení. Kromě obranné odstrašující funkce je přístroj použitelný také při výcviku psů - stačí jen přepnout na výcvikový režim s menší intenzitou signálu. Kromě toho je tento odstrašovač vybaven dvěma LED diodami, takže poslouží také jako baterka.
 

Parametry

Parametry

Hmotnost: 69 g (bez baterie)
Rozměry: 130 x 45 x 25 mm
Funkce: Odstrašování psů, výcvik psů, LED svítilna
Napájení: Baterie 9V (součást balení)


Návody k obsluze

Návody k použití

Výcvik psa pomocí odstrašovače DefenDOG 1
 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze