Odstrašovač psů DefenDOG 1

Kód zboží: DD1-YE
  • Cena vč. DPH:799 Kč
  • Cena bez DPH:660 Kč
  • Původní cena:999 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Odstrašovač psů DefenDOG 1


Ultrazvukový odstrašovač psů DefenDOG 1 je skvělý pro obranu před rozzuřenými psy. Přístroj vydává vysoký signál, který lidské ucho nedokáže zachytit, ale pro psa je velmi nepříjemný. To umožňuje obrátit zvíře na útěk nebo si je udržet v bezpečné vzdálenosti.

DefenDOG 1 je multifunkční zařízení. Kromě obranné odstrašující funkce je skvělý také při výcviku psů - stačí přepnout na menší intenzitu signálu. Kromě toho je DefenDOG vybaven dvěma LED diodami, takže poslouží také jako svítilna.
 

Parametry

Parametry

Hmotnost: 98 g
Rozměry: 130 x 40 x 22 mm
Funkce: Odstrašování psů, výcvik psů, baterka
Napájení: Baterie 9V (součást balení)


Návody k obsluze

Návody k použití

Ultrazvukový odstrašovač psů DefenDOG 1
Výcvik psa pomocí odstrašovače DefenDOG 1
 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze