Odpuzovač psů Eyenimal

Kód zboží: P5484-M
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:790 Kč
  • Cena bez DPH:653 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Odpuzovač psů Eyenimal


Máte strach ze psů? Potom je právě pro Vás tento přístroj. Odpuzovač psů Eyenimal byl navržen k vytváření ultrazvukových vln, které jsou psi schopni slyšet na vzdálenost 16 m. Přístroj vydává ultrazvuk, který slyší pouze psi a je pro ně dráždivý, ne však škodlivý. Tento zvuk pomáhá k jejich lepšímu chování.

Odpuzovač psů Eyenimal je ideálním pomocníkem pro výcvik psů, ale i pro chodce, běžce, cyklisty a další osoby. Lze jej také použít jako zařízení pro výcvik psů, kteří se například rádi hrabou v odpadcích nebo květinách. Díky tomuto zařízení můžete také naučit svého psa, přestat lézt na nábytek apod..

Přístroj je osazený vysoce svítivou LED diodou, takže poslouží i jako baterka. Dosah je až 16m.

 

Parametry

Parametry

Materiál: Plast
Funkce: Odpuzovač psů (koček apod.), LED svítilna
Napájení: 9V baterie 6LR61 (není součástí dodávky)
Rozměry: 106 x 64 x 30 mm

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze