Obranná LED svítilna KH-Pro Tall

Kód zboží: KH-160165
NOVINKA
● výkonný světelný zdroj LED Cree®
● svítivost cca 250 lumenů
● 3 světelné módy: 100%, 50% a stroboskop 
● materiál: hliník
● extrémní robustnost a snadná ovladatelnost
● voděodolnost
● odolnost proti nárazům
● poutko na ruku
● bez věkového omezení
  • Cena vč. DPH:699 Kč
  • Cena bez DPH:578 Kč
  • Dostupnost: 1- 2 týdny
  • Záruka:2 roky
Množství:

Obranná LED svítilna KH-Pro Tall


Obranné LED svítilny KH-Pro ve tvaru obušku jsou ideální pro sebeobranu doma nebo na cestách, proti lidem i zvířatům. Jedná se o unikátní kombinaci outdoorové baterky a úderné zbraně. Na rozdíl od LED svítilny s paralyzérem zde není žádné věkové omezení.

Obranná LED svítilna má robustní tvar připomínající baseballovou pálku. Její povrch je hladký, pouze na rukojeti mírně zdrsněný. Tento produkt je vhodný pro osobní obranu, ale také pro strážní a bezpečnostní personál. Vestavěná svítilna se světelným zdrojem Cree® high-power LED slouží jako běžná baterka nebo k oslnění a dezorientaci protivníka.

 

Parametry

Parametry

Hmotnost: 272 g
Velikost: 410 x 34 mm
Baterie: 3x AA 1,5V (není součást balení)
Materiál: Hliník

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze