MACE Pepper Gun 25 ft pepřová pistole (pouze rozbaleno)

Kód zboží: 254783-ROZ
ROZBALENO
  • Cena vč. DPH:1 899 Kč
  • Cena bez DPH:1 569 Kč
  • Původní cena:2 299 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

MACE Pepper Gun 25 ft pepřová pistole (pouze rozbaleno)


MACE Pepper Gun je nejpřesnější pepřový sprej s největším dosahem. Svým tvarem připomíná klasickou pistoli, a velmi podobně se i používá. Stačí odjistit, zamířit a stisknout spoušť. Obsah pepřového spreje umístěného v horním zásobníku vystříkne do vzdálenosti až 7,5 m (25 stop), současně se aktivuje vysoce svítivá LED dioda, která umožní přesné míření a oslní útočníka. Díky patentované technologii Bag-in-can je proud účinné látky velmi rychlý a silný. Pistoli je možno použít z jakéhokoliv úhlu a v jakékoliv poloze (např. obrácenou vzhůru nohama). Cartridge s OC pepřovým sprejem o obsahu 28 g je snadno vyměnitelná. Balení obsahuje jednu "ostrou" náplň a jednu obsahující vodu, která slouží k výcviku. Přiloženy jsou také baterie pro napájení zabudovaného LED světla.

Pepřová pistole MACE Pepper Gun je obranný prostředek s největším dosahem, umožňující tedy největší odstup od útočníka. Dosah průměrného pepřového spreje je přibližně poloviční a jeho přesnost je výrazně menší.

 

Rozbaleno

ROZBALENO

Produkt je pouze rozbalený (balení je kompletní, obal původní a bez poškození). Výrobek je nepoužitý a nepoškozený.

 

Parametry

Parametry

Obsah náplně: 28 g
Kapacita náplně: 7 dávek (1 s)
Dosah: 7,5 m
Barva: Hot Pink (růžová)


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze