Piexon JPX Jet Defender Laser černý

Kód zboží: PIE-JPX-LAS-01
NOVINKA
  • Cena vč. DPH:7 199 Kč
  • Cena bez DPH:5 949 Kč
  • Dostupnost: 3 dny
  • Záruka:2 roky
Množství:

Piexon JPX Jet Defender Laser černý


Profesionální obranný prostředek s vysoce účinným systémem aplikace látky OC Piexol v tekuté formě. Pomocí patentované neaerosolové hnací technologie dostřelí Piexon JPX až do vzdálenosti 7 metrů při rychlosti 97 m/s (350 km/h) a rozptylu cca 40 cm. Odnímatelný zásobník obsahuje dva náboje. Dle verze může obsahovat integrovaný laserový značkovač. Tento obranný prostředek je volně prodejný od 18-ti let.

Manipulace je velmi jednoduchá, přístroj je skvěle zabezpečený proti náhodnému výstřelu. Díky jednoduchému ovládání může být Piexon JPX použitý velmi rychle v každé situaci. Zásobník se nasadí na rukojeť a přístroj je připraven k použití. Není nutné žádné nabíjení nebo natahování. Jakmile stisknete spoušť, vypálí se první náboj. Zásobník má dva náboje. Po prvním vypálení je druhý náboj automaticky "nabitý" a připravený k vypálení. Po druhém výstřelu je zapotřebí vyměnit zásobník. Výměna je snadná a může se uskutečnit během několika sekund. zásobník obsahuje dvě dávky po 10 ml.

Účinná látka je vystřelena extrémně vysokou rychlostí až 350 km/h. Zásah je přesný a citlivost na boční vítr nebo protivítr minimální. Díky použité technologii hermeticky uzavřené nábojky a účinné látky ve formě tekutiny je možné použití uvnitř budov, kdy nedojde ke kontaminaci vnitřního prostředí.

Balení obsahuje JPX Jet Defender standard v černém/oranžovém/zeleném provedení a jeden kus zásobníku (se dvěma nábojkami) obsahujícím 10% OC (Oleoresin Capsicum s 2.0-3.0% kapsaicinoidy v celém roztoku) a záruční list včetně českého návodu.

 

Parametry

Parametry

Rozměry
Délka: 190 mm
Výška: 90 mm
Šířka: 37 mm
Hmotnost (rukojeť): 250 g
Hmotnost (zásobník): 135 g

Vzdálenost použití
Minimálně: 1,5 metru
Maximálně: 7,0 metrů

Systém spouště: bicí mechanismus s automatickým přepnutím
Obsah: 2 náboje s objemem 10 ml
Rychlost náboje: V (Im) 97 m/s, 350 km/h
Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
Zaměřování: otevřená mířidla, laser


Od 18 let

Nákupem tohoto produktu potvrzujete, že jste dovršili 18 let

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze