Elektronický bodyguard 4 v 1 (odstrašovač, SOS, alarm, svítilna)

Kód zboží: EB1003-BL
  • Cena vč. DPH:1 399 Kč
  • Cena bez DPH:1 156 Kč
  • Dostupnost: Dočasně vyprodáno
  • Záruka:2 roky
Množství:

Elektronický bodyguard 4 v 1 (odstrašovač, SOS, alarm, svítilna)


Elektronický bodyguard je multifunkční přistroj, který v sobě zahrnuje ultrazvukový odstrašovač psů, SOS sirénu, LED svítilnu a alarm proti krádeži.

Dva emitory na přední straně vytvářejí po stisknutí tlačítka intenzivní ultrazvukový signál, který je pro lidské ucho neslyšitelný, ale pro psa  značně nepříjemný a odpuzující. Stačí namířit na dotěrné či agresivní zvíře, a to se bude rychle snažit dostat z dosahu ultrazvuku. Mezi emitory je umístěna vysoce svítivá 0,5 W LED dioda, sloužící za zhoršené viditelnosti jako běžná baterka. Zařízení je vybaveno také osobním alarmem - výstražnou sirénou o síle 122 dB, kterou lze v případě hrozícího nebezpečí jednoduše aktivovat, zastrašit útočníka a přivolat pomoc.

Elektronický boyguard umí také zabezpečit majetek (např. zavazadla, jízdní kola) proti krádeži. Chráněné předměty se "uzamknou" elektrickým kabelem, jehož rozpojení nepovolanou osobou okamžitě spustí hlasitý alarm.

Přístroj je vyrobený z kvalitního tvrzeného plastu, jeho velikost je velmi malá a praktická. Přiloženo je také šikovné poutko na zápěstí proti vypadnutí z ruky. Napájení je zajištěno vestavěnou dobíjecí baterií s kapacitou 250 mAh. Nabíječka je součástí balení.

Výrobek je chráněn patentem č. 201120191874.1.

 

Parametry

Parametry

Materiál: Tvrzený plast
Funkce: Odpuzovač psů (koček apod.), LED svítilna, osobní alarm, alarm proti krádeži
Napájení: Vestavěná dobíjecí baterie 250 mAh
Rozměry: 75 x 53 x 22 mm


Obsah balení

Obsah balení

Elektronický bodyguard
Nabíjecí adaptér (90 cm)
Kabel pro alarm (180 cm)
Poutko na zápěstí (10 cm)

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze