Dalekohled Optisan Litec 8x40

Kód zboží: OPT 020
  • Cena vč. DPH:2 190 Kč
  • Cena bez DPH:1 810 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:2 roky
Množství:

Dalekohled Optisan Litec 8x40


Binokulární dalekohled Optisan Litec s voděodolnou povrchovou úpravou, která umožňuje bezpečné používání za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Ergonomicky tvarované tělo je potaženo kvalitním pogumovaným povrchem pro jisté a pevné uchopení. Dalekohled je vhodný pro veškeré outdoorové aktivity, turistiku, sport, myslivost, ornitologii, pozorování přírody apod.

Čočky dalekohledu jsou opatřeny účinnou antireflexní vrstvou, která omezuje zpětný odraz při průchodu světla. Hranoly vyrobené z optického skla BK7 poskytují jasný obraz, vysokou propustnost, nízkou disperzi a stálobarevnost.

 

Parametry

Parametry

Zvětšení: 8x
Průměr objektivu: 40 mm
Výstupní pupila: 5 mm
Oční reliéf: 20 mm
Dioptrická korekce: -5 až +5
Zorné pole (1 km): 105 m
Nejbližší zaostření: 7,5 m
Optické sklo: BK7
Hmotnost: 790 g
Rozměry: 185 x 140 x 70 mm


Obsah balení

Obsah balení

Dalekohled Optisan Litec 8x40
Voděodolný obal
Krytky objektivů
Popruh s úpravou délky
Hadřík na čištění

 

Výrobci
Doprava zdarma

Doprava zdarma pro objednávky od 3500 Kč

Poštovné pro ostatní objednávky už od 59 Kč

> více informací

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderní obranný prostředek ochromující a zneškodňující útočníka extrémně silným elektrickým výbojem o síle několika set tisíc až milionů voltů. Paralyzéry jsou dnes považovány za nejúčinnější způsob sebeobrany, ochrání nejen před útokem člověka, ale také zvířete. Jsou použitelné i přes silnou vrstvu oblečení a jejich účinek je možné dávkovat. Světelný a akustický efekt elektrického výboje paralyzéru je často dostačující pro odstrašení protivníka. Elektrické paralyzéry jsou v ČR legální.

Jazykové verze